Talisurfi EMV II etapp peeti Haapsalus

Talisurfi EMV II etapp Haapsalus
Talisurfi EMV II etapp Haapsalus Autor/allikas: Enda Pärisma

Talisurfarid kasutasid ära lumevaba jääd ning korraldasid Haapsalu Eeslahel Eesti meistrivõistluste II etapi, kus osalesid kelgu ja lohe klassi võistlejad.

Kelkude võistlusdistsipliiniks oli lühiraja slaalom. Päeva lõpuks saadi kirja 17 sõitu. Kuna jää oli puhas ja tuult omajagu, siis olid sõidud kiired ja tihedad. Etapi võitis Meelis Rang (Viljandi Talisurfi Akadeemia). Teise koha saavutas noorsurfar Kaur Säärits (NYCS) ja kolmandaks tuli kogenud vanameister Arvidas Moliusis Leedust.

Naiste arvestuse võitis Marta Arete Sokk (NYCS), teine oli venelanna Serafima Afanasieva ja kolmas Johanna Lukk (NYCS). Noorte U-20 arvestuse võitis Kaur Säärits, teine oli Jakob Tuubel (NYCS) ja kolmas Marta Arete Sokk (NYCS).

EMV sarja kokkuvõttes on peetud kaks etappi. Sarja juhib Meelis Rang, teine on Raivo Saarm (Team Jahe) ja kolmas Kaur Säärits. Naiste arvestuses on liider Johanna Lukk, teine Marta Arete Sokk ja kolmas Serafima Afanasieva. Noorte U-20 arvestust juhib Kaur Säärits, teine on Jakob Tuubel ja kolmas Johanna Lukk.

Lohe klassi võistlus peeti pikal kursisõidu rajal ning kokku tehti seitse sõitu. Lohes domineeris jätkuvalt Madis Kallas (Pirita SK), võites kõik sõidud. Kindla teise koha saavutas Martti Ainola (Laulasmaa SK) ja kolmas oli Silver Kattai. EMV sarja kokkuvõttes on tulemus täpselt sama.

Toimetaja: Sirli Vaarik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: