Sillamäe NPM Silmet sai olulise võidu

NPM Silmet FC Sillamäe.
NPM Silmet FC Sillamäe. Autor/allikas: NPM Silmet FC Sillamäe.

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga pühapäevases ainsas kohtumises alistas NPM Silmet FC Sillamäe 0:2 kaotusseisust Rummu Dünamo 6:2.

Sillamäel peetud 11. vooru edasilükatud kohtumises jäid teist päeva järjest liigamängu pidanud väljakuperemehed vähem kui nelja minutiga 0:2 kaotusseisu. Ühe värava suutsid sillamäelased avapoolajal tagasi lüüa ning poolaeg lõppes 1:2.

Teisel poolajal lõid sillamäelased viis vastuseta jäänud väravat ning kohtumise võitis 6:2 NPM Silmet, kes tänu edule tõusis tabelis rummulastest mööda.

Võitjate kangelaseks sai kaks väravat löönud Nikolai Žukov, kes paarikümne sekundi jooksul tegi tabloole alguses seisuks 2:2 ja siis viis Sillamäe juhtima 3:2.

NPM Silmet FC Sillamäe on 11 mänguga kogunud 15 punkti, millega ollakse kuuendal kohal. Rummu Dünamo on 14 mänguga saanud 13 punkti ja sellega ollakse tabelis seitsmendal kohal.

Järgmised kuus mängu peetakse meistrivõistlustel 19. ja 20. veebruaril. Keskses kohtumises on 19. veebruari õhtul Narva vastamisi tabeli liidrid Narva United FC ja Viimsi FC Smsraha, kel on vastavalt 31 ja 30 punkti.