Eesti U-18 jäähokikoondis alustab Leedus nelja rahvuse turniiri

Eesti U-18 jäähokikoondis
Eesti U-18 jäähokikoondis Autor/allikas: Eesti Hoki koduleht

Eesti U-18 jäähoki noortekoondis alustab neljapäeval mänge Leedus, Elektrenais peetaval nelja rahvuse turniiril, kus kohtutakse Ukraina, Leedu ja Poola eakaaslastega.

Eesti U-18 koondise mängude ajakava:
Neljapäeval, 10. Veebruaril kell 16:05 Eesti - Ukraina (ülekande link)
Reedel, 11. veebruaril kell 19:05 Eesti - Leedu (ülekande link)
Laupäeval, 12. veebruaril kell 12:05 Eesti – Poola (ülekande link)    

Nelja rahvuse turniir moodustab osa ettevalmistustsüklist 3.-9. aprillini Tallinnas, Tondiraba jäähallis peetavaks IIHF U-18 maailmameistrivõistluste II divisjoni A-grupi turniiriks, kus Eesti koondis heitleb Suurbritannia, Leedu, Rumeenia, Lõuna-Korea ja Serbia eakaaslastega.

Eesti U-18 noortekoondise kooseis nelja rahvuse turniiriks:

VÄRAVAVAHID
Fjodor AGANEZOVS (29.01.2004) - HK Ventspils (LAT)
Georg VLADIMIROV (23.02.2005) - Söderhamn/Ljusne HC U20 (SWE)

KAITSJAD
Taavi AHMAN (16.04.2005) - Tartu SK Kajakas
Konrad KUDEVIITA (27.04.2004) - Borlänge HF U18 (SWE)
Roland LUHT (26.02.2006) - Tallinna HC Panter
Artjom MASLJONOV (14.09.2006) - Tallinna HK Tornaado
Daniel MÄTTIK (04.11.2005) - Pelicans U18 Akatemia Lahti (FIN)
Jegor PROSKURIN (14.05.2005) - Tallinna HC Panter
Johannes TAMMEORG (23.08.2004) - Tallinna HC Panter

RÜNDAJAD
Nikita BORODAJEV (24.07.2004) - Tallinna HC Panter
Eduard DROZDOV (09.08.2005) - Kohtla-Järve HC Everest
Georgi HILTŠENKO (20.03.2004) - Hofors HC U20 (SWE)
Deniss KONTSEUS (21.03.2004) - KOOVEE Tampere U20 (FIN)
Erik NEVOLAINEN (03.08.2004) - KooKoo Kouvola U18 (FIN)
Martin NOVITSKIY (30.03.2005) - TUTO Hockey U18 (FIN)
Aleksei POPOV (23.04.2004) - Narva PSK
Erik POTŠINOK (09.09.2004) - Vaasa Sport U18 (FIN)
Robin SEPMA (12.07.2005) - Tartu Välk 494
Niklas SILDRE (15.04.2005) - Falu IF U18 (SWE)
Nikita STEPANOV (27.07.2004) - KOOVEE Tampere U20 (FIN)
David TIMOFEJEV (04.08.2006) - KJT Haukat U18 (FIN)

Peatreener: Balint FEKTI
Abitreener: Aleksandr SMETANIN
Abitreener: Sergei NOVIKOV
Väravavahtide treener: Rauno TIKKA
Videotreener: Martin J. HOGAN (interneti vahendusel)
Meeskonna ülem: Semjon SOLOMANIN
Hooldaja: Toomas REBANE
Peamänedžer: Jüri ROOBA

Toimetaja: Sirli Vaarik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: