Heas hoos Jürgens lõi Interi eest taas värava

Oliver Jürgens (sinises)
Oliver Jürgens (sinises) Autor/allikas: Milano Interi kodulehekülg

Valitseva Itaalia meistri Milano Interi noorteakadeemiasse kuuluv Oliver Jürgens oli resultatiivne UEFA noorteliiga kohtumises Slovakkia meistri Žilina vastu.

Viimase pooleteise kuu jooksul koduses kõrgliigas nii Torinole kui ka Sampdoriale värava löönud Oliver Jürgens pääses taas Interi algrivistuses ründeliini, vahendab Soccernet.

Kui sügisel aitas Jürgens omasid alagrupivoorus, kus mindi sarnaselt Meistrite liigale vastamisi Madridi Reali, Donetski Šahtjori ja Tiraspoli Šerifiga ning jäädi lõppkokkuvõttes teiseks, siis nüüd jõuti üleminekumängudele, kus mindi vastamisi Slovakkia meistri Žilinaga.

Kohtumist läks juba esimesel minutil Žilina juhtima ning teise poolaja alguses duubeldati oma eduseisu. 77. minutil vähendas 18-aastane Jürgens Interi kaotusseisu minimaalseks, ent kuuendal lisaminutil lõi Vladimir Valko seisuks 3:1.

Seega pääses Slovakkia meister 16 parima sekka, kus lisaks neile on juba PSG, Liverpool, Lissaboni Sporting, Madridi Real, Lissaboni Benfica, Manchester United, Salzburgi Red Bull, Torino Juventus, Alkmaari AZ, Sevilla ja Dortmundi Borussia. Neljapäeval selguvad neli viimast kaheksandikfinalisti.