Audentesel ei õnnestunud Balti liigas hea alguse järel revanši võtta

Võrkpall
Võrkpall Autor/allikas: CEV

Audentese SG/Noortekoondis pidi naiste võrkpalli Balti liigas vastu võtma valusa kaotuse, kui kahe võidetud geimi järel kolmes järgnevas enam lähirivaali üle mängida ei õnnestunud.

Balti liigas seitsmendal kohal paiknev Audentese SG/Noortekoondis võõrustas teisipäeval lähimat jälitajat Riia Stradina Ülikool/MVS-i, kellele mõned nädalad tagasi jäädi võõrsil alla 0:3, vahendab volley.ee.

Kahe geimi järel tundus, et koduvõistkond liigub võidu ja seega ka revanši suunas, kui avageim võideti 25:21 ja teine 26:24. Seejärel võõrustajate mäng lagunes ja lätlannade head hoogu pidurdada ei õnnestunud: külalised loovutasid kolmandas geimis 15, neljandas 12 ja viiendas 11 punkti, mis tähendas Riia naiskonna 3:2 (21:25, 24:26, 25:15, 25:12, 15:11) võitu.

Nii esimeses kui teises geimis seitse punkti toonud Nora Lember kogus võõrustajate ridades 21 punkti, kasuteguriks kujunes +8. Eva Liisa Kuivonen lisas 18 ja Liisbet Pill 11 punkti. Külaliste mänguvankrit vedanud Anija Jurdža panustas võitu 28 punkti.

Jätkuvalt seitsmendal real püsiv Audentese SG/Noortekoondis on 19 mänguga kogunud 27 punkti, Riia Stradina Ülikool/MVS hoiab 21 punktiga kaheksandat kohta.