Arizona alistas igipõlise rivaali, Kriisa oli meeskonna parim sööduandja

Kerr Kriisa ja Tommy Lloyd
Kerr Kriisa ja Tommy Lloyd Autor/allikas: SCANPIX / AFP

USA ülikooliliiga ehk NCAA kõrgeimas divisjonis sai magusa võidu kirja Kerr Kriisa kodumeeskond Arizona Wildcats, kes alistas võõral väljakul 91:79 igipõlise rivaali Arizona State Sun Devilsi.

Algviisikusse kuulunud Kriisa sai mänguaega 23 minutit, mille jooksul viskas ta kolm punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/3), hankis kaks lauapalli (kaitselauast) ja jagas meeskonna parimana viis resultatiivset söötu. Negatiivse poole pealt tegi eestlane kaks viga ja neli pallikaotust, vahendab Korvpall24.ee.

Arizona peatreener Tommy Lloyd ei olnud rahul Kriisa tegutsemisega avapoolajal. "Tõmbasin Kerri kõrvale ja rääkisin temaga. Me laseme poolaja lõpus eduseisul käest libiseda ja tegime seda jälle. on midagi, mida me peame parandama."