Talisurfi MM 2022 toimub Maardus

Talisurf
Talisurf Autor/allikas: Enda Pärisma

Talisurfi maailmameistrivõistluseid korraldavad taas eestlased. Seekord on võistluste, lühinimega WISSA 2022, keskus Maardu järvel ning üritus toimub 14.-19. veebruaril.

Eelmisel, 2021. aastal jäi Talisurfi MM ära ning suvel teatasid korraldajad Kanadast, et nad ei julge ka 2022. aastaks midagi lubada. Nii pöördus WISSA juhtkond eestlaste poole, kuna Eestil on kogemus eelmiselt MM-ilt aastast 2020.

Raske oli ette näha, mis veebruariks saab, kuid slaalom.ee peavõistlusjuht Tõnis Kask otsustas, et vastavalt võimalustele korraldatakse võistlus ära. Peale võimaluste kaalumist valiti seekordseks võistluskeskuseks Maardu järv.

Sel korral ei ole planeeritud siseüritusi ning kogu tegevus käib õues, sealhulgas ka auhinnatseremoonia, mis toimub laupäeva pärastlõunal. Kuigi reisimine väljastpoolt Euroopa Liitu on siiani keeruline, oodatakse kohale sadakond võistlejat umbes kümnest riigist.

Võistluseid saab jälgida kodulehel ja Facebookis.

Toimetaja: Sirli Vaarik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: