Leicester City pidi karikasarjas tunnistama esiliigaklubi kindlat paremust

Leicester City - Nottingham Forest
Leicester City - Nottingham Forest Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Eelmisel hooajal Inglismaa FA karikasarja võitnud Leicester City langes pühapäeval karikasarja konkurentsist, kui võõrsil jäädi 1:4 tulemusega alla esiliigaklubile Nottingham Forest.

Nottingham Forest läks kohtumist 23. minutil juhtima, kui resultatiivne oli Philip Zinckernagel. Kõigest minut hiljem suurendas kodumeeskond eduseisu kaheväravaliseks, kui skoori tegi Brennan Johnson. 32. minutil lõi Nottinghami kolmanda värava Joe Worrall.

Kelechi Iheanacho vähendas mõned minutid enne vaheaega Leicesteri kaotusseisu, kuid Nottingham taastas kolmeväravalise eduseisu 61. minutil tänu Djed Spence'i tabamusele. Kaheksandikfinaalis läheb Nottingham vastamisi liigarivaali Huddersfield Towniga.

Inglismaa viiendas liigas mängiv Boreham Wood sai võõrsil 1:0 tulemusega jagu esiliigasse kuuluvast Bournemouthist. Kohtumise ainsa värava lõi 38. minutil Mark Ricketts. Karikasarja järgmises ringis kohtub Boreham Wood kõrgliigaklubi Evertoniga.

Toimetaja: Henrik Laever