Viimsi pidi tunnistama lätlaste paremust

KK Viimsi
KK Viimsi Autor/allikas: Grete Isabel Huik/ERR

KK Viimsi/Sportland kaotas korvpalli Eesti-Läti liiga kohtumises koduväljakul BK Ogrele 67:74 (19:22, 17:12, 18:26, 13:14).

Hea teise veerandi toel pääses Viimsi poolajaks mängu paari punktiga juhtima, aga kohe teise poolaja algul haaras Ogre uuesti ohjad ja pääses isegi 11 punktiga ette (48:37).

Viimasel veerandil sai Viimsi vahe korraks nelja silma peale (60:64), aga peagi juhtis Ogre 72:61 ja enam edu käest ei lasknud.

Viimsi tagamängija Rain Veideman oli 19 punktiga üleplatsimees. Devin Lee Harrise arvele jäi 15 silma. Ugis Pinete tõi võitjate parimana 14 punkti.

Viimsi (12-7) jätkab tabelis siiski Riia VEF-i (17-1), Ventspilsi (12-1), Kalev/Cramo (16-2) ja TalTech/Optibeti (12-7) järel viiendal kohal. Ogre (8-8) on seitsmes.