Manchester United langes penaltiseeria järel karikasarjast välja

Manchester United pärast mängu
Manchester United pärast mängu Autor/allikas: SCANPIX/PA

Inglismaa karikasarja neljanda ringi avamängus kaotas Manchester United penaltiseeria järel Inglismaa esiliigas seitsmendal kohal olevale Middlesbrough'le ning langes karikasarjas konkurentsist.

Manchester Unitedil oli võimalus kohtumist juhtima minna juba 20. minutil, kui Paul Pogba maha tõmmati, kuid Cristiano Ronaldo ei suutnud penaltit realiseerida. Viis minutit hiljem sai aga United siiski värava kirja, kui täpne oli Jadon Sancho, kes tegi karikasarjas oma debüüdi.

64. minutil lõi vastuolulise viigivärava Matt Crooks. Unitedi mängijad ei olnud väravaga rahul, kuid kohtuniku otsusega jäeti tabamus jõusse.

90. minuti täitudes mindi lisaajale, kus United oli taas ründavam pool, kuid väravat neil lüüa ei õnnestunud. Kogu kohtumise jooksul tegi United 30 pealelööki, millest raamidesse jõudis üheksa.

Penaltiseerias olid täpse jalaga mõlema meeskonna seitse esimest meest ja ka Middlesbrough kaheksas lööja. Unitedi kaheksandat penaltit läks aga lööma noor ründaja Anthony Elanga, kelle pall lendas kõrgelt üle lati.

"Oleme uskumatult pettunud, oleksime pidanud võitma ja mängu juba esimesel poolajal ära otsustama," ütles Unitedi ajutine peatreener Ralf Rangnick. "Post, mööda lastud penalti ja palju muidu võimalusi. Seis oleks pidanud olema meie kasuks 2:0 või 3:0."

Toimetaja: Sirli Vaarik