Kriisa aitas Arizona võiduni, Tassilt Saint Mary'se eest korralik esitus

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: SCANPIX/AFP

USA-s NCAA kõrgeimas divisjonis mängivatest Eesti korvpalluritest käisid reede varahommikul väljakul Kerr Kriisa, Matthias Tass ja Carlos Jürgens.

Kerr Kriisa ülikoolimeeskond Arizona Wildcats teenis magusa võidu, alistades koduväljakul oma suurima rivaali UCLA Bruinsi 76:66 (42:30), vahendab Korvpall24.geenius.ee.

Algviisikus alustanud Kriisa teenis mänguaega 31 minutit ning viskas selle ajaga üleplatsimehena 16 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 3/10, vabavisked 5/6), võttis ühe lauapalli ja andis viis resultatiivset söötu. Lisaks tegi ta kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Arizona on sel hooajal võitnud 18 ning kaotanud kaks mängu. Pac-12 konverentsis on neil kaheksa võitu ja üks kaotus, millega hoitakse UCLA ees esikohta.

Mängu tipphetked:

Matthias Tass aitas Saint Mary's Gaelsi kuuenda järjestikuse võiduni, kui võõrsil alistati Portland Pilots 75:54 (34:28).

Algviisikusse kuulunud Tass sai mänguaega 25 minutit, mille jooksul viskas meeskonna paremuselt teise skooritegijana 12 punkti (kahesed 5/8, vabavisked 2/2), hankis kolm lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Lisaks jäi tema arvele üks pallikaotus ja neli isiklikku viga.

Carlos Jürgensi meeskond Oral Roberts Golden Eagles sai kirja kaotuse, kui kodusaalis jäädi 85:90 (22:45) alla Western Illinois Leathernecksile.

Algkoosseisus alustanud Jürgens viskas 19 mänguminutiga viis punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/2, vabavisked 1/2) ning võttis kolm lauapalli.

Loe pikemalt portaalist Korvpall24.geenius.ee.

Toimetaja: Sirli Vaarik