Madridi Real langes Hispaania karikasarjas konkurentsist

Madridi Reali Lucas Vazquez (valges) pärast Athleticu võiduväravat
Madridi Reali Lucas Vazquez (valges) pärast Athleticu võiduväravat Autor/allikas: SCANPIX/AP

Madridi Real jäi Hispaania karikasarja veerandfinaalis 0:1 alla Bilbao Athleticule ning langes konkurentsist.

Kohtumise ainsa värava lõi 89. minutil Alex Berenguer. Athleticul on nüüd võimalus kolmandat hooaega järjest karikavõistluste finaali pääseda.

Teises veerandfinaalis võttis Real Betis 4:0 võidu Real Sociedadi üle. Betise kaks väravat lõi 12. ja 57. minutil Juanmi ning ühe lisasid 83. minutil penaltist Willian Jose ja 87. minutil Aitor Ruibal.

Hispaania karikasarja viimase nelja hulgas on ka Valencia ja Rayo Vallecano.

Toimetaja: Sirli Vaarik