Tarvas sai Eesti-Läti liiga liidrilt 42-punktise koslepi

Rakvere Tarvas
Rakvere Tarvas Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas peeti neljapäeval üks kohtumine, kus Rakvere Tarvas jäi Riias sealsele VEF-ile alla 52:94.

Tarvas suutis teise veerandaja seisuga 18:15 võita ja läks poolajapausile seitsmepunktises kaotusseisus, aga kolmas veerandaeg kaotati Eesti-Läti liiga liidrile koguni 8:34.

Viskeid vaid 32-protsendiliselt tabanud Tarva resultatiivseim oli Riias kümme punkti visanud Toms Kedis, Ronald Curry Jr ja Rayshaun Hammonds viskasid VEF-i kasuks 16 punkti. Viimase arvele jäi ka 13 lauapalli.

Riia meeskonnale oli neljapäevane võit ühe kaotuse kõrvale juba 16., Tarvas on nelja võidu ja 14 kaotusega tabelis eelviimasel kohal.