PSG pudenes penaltite järel karikasarjast

Pariisi Saint-Germain
Pariisi Saint-Germain Autor/allikas: SCANPIX / ZUMAPRESS.com

Prantsusmaa suurklubi Pariisi Saint-Germain kaotas kohaliku karikasarja kaheksandikfinaalis penaltiseeria järel Nice'ile ja langes konkurentsist.

PSG oli kodustaadionil domineerivam pool rohkemate väravavõimalustega ja palli hoiti 68 protsenti ajast, aga mängu normaalaeg lõppes 0:0, misjärel hakati kohe penalteid lööma.

PSG tähed Lionel Messi ja Kylian Mbappe olid täpsed, aga esimesena eksis PSG kolmas lööja Lucas Paredes, kelle soorituse aga Marcin Bulka (Nice) tõrjus. Hetk hiljem tegi sama PSG väravavaht Gianluigi Donnarumma, kui lööjaks oli Andy Delort (Nice).

Otsustavaks sai penaltiseeria seitsmes voor, kui Bulka peatas ka Xavi Simonsi (PSG) soorituse ja tiris nii Nice'i veerandfinaali, kus kohtutakse Marseille Olympique'iga.

Kindlasti näeb Prantsusmaa karikavõistluste poolfinaalis aga tugevuselt neljanda liiga klubi, sest veerandfinaalis lähevad vastamisi Bergerac Perigord FC ja FC Versailles 78.

Ülejäänud veerandfinaalides mängivad Nantes - Bastia ja Monaco - Amiens.