Tartu Välk kindlustas Coolbet Hokiliigas liidrikohta

Tartu Välk 494
Tartu Välk 494 Autor/allikas: Eesti Hoki

Möödunud nädalavahetusel teenis Coolbet Hokiliiga liidermeeskond Tartu Välk 494 kahest mängust kaks võitu.

Laupäeval alistas Tartu Välk 494 võõrsil 4:1 tulemusega Kohtla-Järve SK Viru Sputniku. Mängu alguses pääses kodumeeskonna rollis olnud Viru Sputnik Daniil Smirnovi väravast juhtima, veidi hiljem seadis Stefan Garanin jalule viigi. Teisel kolmandiku keskel viis Maksim Turovski tartlased ette, võidu kindlustasid Otar Sahokia ja Smitri Shapovalovi (1+1) tabamused viimase kolmandiku lõpus.

Pühapäeval sai Tartu Välk Tondiraba jäähallis peetud kohtumises 7:4 tulemusega jagu Tallinna HC Vipersist. Tartlaste väravad viskasid Fedor Gusynin (2+1), Oleksii Voitsehivskyi (1+2), Otar Sahokia (1+1), Ivan Akimov, Maksim Turovski (1+1) ja Miks Lipsbergs (1+2). Kaotajate poolel viskas kaks väravat Roman Kolenchukov ning ühe Konstantin Ljubobratets (1+1) ja Anton Gurtovoi.

Liigatabelis kolmandal kohal paiknev HC Panter mängis võõrsil kaks kohtumist lätlaste HC Kurbadsi vastu. Laupäevase kohtumise võitis Kurbads 4:2, võitjate väravad viskasid Roberts Binde, Toms Hartmanis (1+1), Marcis Zembergs ja Renars Undelis (1+2). HC Panteri poolel oli mõlemal korral täpne Kevin Parras.

Pühapäeval pidi HC Panter taas tunnistama lätlaste paremust, kui korduskohtumises jäädi alla 2:5. HC Kurbadsi eest viskasid värava Janis Purinš (1+2), Emils Locmelis, Emils Mastienko, Matiss Birinš (1+1) ja Renars Undelis. HC Panteri kasuks viskas mõlemad väravad Paul Sillandi, Aleks Morozov teenis mõlema tabamuse eel söödupunkti.