VIDEO | Washington sai kaks võitu, Teder tabas poolelt väljakult kaugviske

Johanna Eliise Teder
Johanna Eliise Teder Autor/allikas: facebook.com/WSUCougarWBB/

USA üliõpilaskorvpalliliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kohtus Eesti naiskorvpalluri Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars eelmise nädala lõpus kahel korral Washington Huskiesiga ja võitis mõlemad mängud.

Reedel kodusaalis peetud mängu võitis Washington State lisaajal 60:56 (8:13, 16:6, 13:23, 13:8, 10:6). Koduvõistkond jäi neljandal veerandil korraks juba üheksapunktilisse kaotusseisu, kuid normaalaja lõpuks jõuti 50:50 viigini. Washington State'ile tõid võidu täpsed vabavisked lisaaja viimasel minutil.

Kõik 45 minutit väljakul viibinud Teder viskas kümme silma (kahesed 2/3, kolmesed 2/5), olles üks kolmest Washington State'i mängijast, kes jõudis kahekohalise punktisummani. Tema arvele jäi veel üks lauapall, üks korvisööt, kolm pallikaotust ja neli isiklikku viga.

Pühapäeval oli Washington State võõrsil parem 57:43 (15:10, 9:11, 17:14, 16:8). Lõplikult rebiti ette kolmanda veerandaja lõpus, mil visati seitse vastuseta punkti.

Teder alustas taaskord algviisikus ning sai mänguaega 30 minutit, mille jooksul viskas Washington State'i paremuselt teise skooritegijana 16 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 4/6), hankis ühe lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget. Lisaks jäi tema arvele kaks pallikaotust ja kaks isiklikku viga. Seejuures avaveerandi viimasel sekundil tabas Teder poolelt väljakult.

Loe pikemalt portaalist Korvpall24.geenius.ee.

Toimetaja: Sirli Vaarik