Selver kaotas Lätis, Tartul ja TalTechil probleeme polnud

Tallinna Selver
Tallinna Selver Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Meeste võrkpalli Balti liigas pidi kolmandat kohta hoidev Tallinna Selver tunnistama võõrsil Jekabpilsi Luši 3:1 (25:23, 19:25, 25:23, 25:19) paremust.

Mängu esimeses geimis tormas Selver, kelle algkoosseisu kuulus ka sidemängijast peatreener Andres Toobal, juhtima 11:5, aga lätlased jõudsid viigini 15:15. Järgnes tasavägine partii, kus edu saatis lõunanaabreid.

Teine sett algas samuti tasavägiselt, aga teises pooles pani Selver käigu juurde ja võitis. Kolmas ja neljas geimi möödusid aga Jekabpilsi juhtimise pea algusest lõpuni.

Timo Lõhmus tõi Selveri kasuks 20 ja Denis Losnikov 16 punkti, neist Lõhmus lõi ka kolm ässa. Mihkel Varblane panustas aga nelja blokipunktiga. Võitjate parim oli 19 punktiga Armands Abolins.

Kaks ülejäänud kohtumist olid pisut ühepoolsemad, kus turniiritabeli kaks paremat said kindlad võidud: Tartu Bigbank alistas võõrsil Daugavpilsi Universitate/Ezerzeme 3:0 (25:19, 25:14, 25:20) ja TalTech samuti võõrsil VK Biolars/Jelgava MSG 3:0 (25:22, 26:24, 25:21).

Pühapäeval mängivad Jekabpilsi Luši - Tartu Bigbank ja Daugavpilsi Universitate/Ezerzeme - Tallinna Selver.

Tartu juhib liigat 40 punktiga, järgnevad 25 punktiga TalTech ja 24 punktiga Selver.