Baranov ja Pjunik mängisid Venemaa kõrgliigaklubiga viiki

Nikita Baranov (nr 21)
Nikita Baranov (nr 21) Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Eesti jalgpallikoondislase Nikita Baranovi koduklubi Jerevani Pjunik mängis Araabia Ühendemiraatides peetud kontrollmängus 1:1 viiki Venemaa kõrgliigasse kuuluva Jekaterinburgi Uraliga.

Baranov kuulus Pjuniku algkoosseisu. Hovhannes Harutjunjan viis 35. minutil Armeenia klubi juhtima, aga seitse minutit hiljem viigistas Rafal Augustyniak penaltist, vahendab Soccernet.ee.

Ural paikneb talvepausi ajal Venemaa kõrgliigas 11. kohal, Pjunik hoiab Armeenia meistrisarjas teist positsiooni.

Baranov liitus Pjunikuga 2021. aasta augustis. Jerevani Pjuniku näol on tegemist 14-kordse Armeenia meistri ning kaheksakordse karikavõitjaga.

Toimetaja: Sirli Vaarik