Kotsarilt hea mäng, aga eurosarja liider võttis võidu

Maik-Kalev Kotsar (keskel) meeskonnakaaslastega

Eesti korvpallikoondislase Maik-Kalev Kotsari klubi Hamburg Towers alistus Eurocupi sarja 11. vooru kohtumises kodus Badalona Joventutile 75:92 (22:12, 16:25, 18:29, 19:26).

Hamburg alustas mängu hästi, aga esimese poolaja lõpuks jõudis Joventut järele ja läks kolmandal veerandil oma teed. Viimasel perioodil õnnestus Hamburgil vähendada vahe mõnel juhul viiele silmale, aga lõpp kuulus täielikult külalistele.

Kotsar teenis 29 minutit mänguaega, viskas 12 punkti (kahesed 5/8, vabavisked 2/3), haaras seitse lauapalli, jagas kolm resultatiivset söötu, tegi ühe pallikaotuse ja kolm viga.

Caleb Homesley oli 25 punktiga Hamburgi parim, Kotsarist resultatiivseim oli ka 14 silma kogunud tagamängija Justus Hollatz. Joventuti ridasid vedas 18 punktiga ääremängija Joel Parra.

Hamburg on teeninud nüüd neli võitu ja seitse kaotust ning asub kümneliikmelises grupis kaheksandal kohal, mis tagab viimasena pääsu sõelmängudele. Badalona (9-2) on liider.

Järgmise kohtumise peab meeskond laupäeval Saksamaa kõrgliigas kodus Ulmi Ratiopharmiga.