NHL: Islanders pikendas võiduseeriat, Philadelphiale taas kaotus

New York Islanders
New York Islanders Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Jäähokiliigas NHL võitis New York Islanders 4:3 Philadelphia Flyersit ning pikendas oma võiduseeria 13-mänguliseks.

Islandersi kasuks tegid skoori Noah Dobson, Anders Lee ja Mathew Barzal ning võiduvärava viskas Zach Parise. Flyersi väravad, kes sai oma 13 järjestikuse kaotuse, viskasid Claude Giroux, Justin Braun ja Gerry Mayhew. Flyersi Keith Yandle, kes mängis oma 965. järjestikust mängu, purustas NHL-i raudmehe rekordi, mis varem kuulus Doug Jarvisele (964 mängu).

Carolina Hurricanes alistas lisaajal Vegas Golden Knightsi 4:3. Teisel perioodil viskasid väravad Nino Niederreiter ja Vincent Trochecki. Sebastian Aho sai enda nimele kirja nii kolmandal perioodil visatud värava kui ka lisaajal visatud võiduvärava. Väravavaht Frederik Andersen tegi 26 tõrjet. Golden Knightsi väravad viskasid Nolan Patrick, Brett Howden ja Nicolas Hague.

Pittsburgh Penguins sai oma kuuenda järjestikuse võidu, kui koduhallis võideti Arizona Coyotesi 6:3. Viimasest 19 mängust 17 võitnud Penguinsi kasuks lõid väravad Bryan Rust, Sydney Crosby, Brock McGinn ja Brian Boyle. Kris Letang panustas võitu kaks väravat. Väravavaht Tristan Jarry tegi 13 tõrjet. Coyotesi eest viskas kaks väravat Nick Schmaltz ning ühe Clayton Keller.

Carolina – Las Vegas 4:3
New Jersey – Dallas 1:5
Ottawa – Buffalo 5:0
Pittsburgh – Arizona 6:3
NY Islanders – Philadelphia 4:3
Winnipeg – Florida 3:5
Seattle – Nashville 2:4
Vancouver – Edmonton 2:3