Pärnu sai kodusaalis Kalevi üle kindla võidu

Pärnu Sadam
Pärnu Sadam Autor/allikas: Hendrik Osula

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Pärnu Sadam ainsas teisipäevases kohtumises Tallinna Kalevi kodusaalis 98:72.

Kuigi kodumeeskond alustas viimast veerandaega veel "vaid" 11-punktises eduseisus, võideti viimased kümme minutit skooriga 31:16 ja tabelisse kirjutati teine järjestikune võit.

11 viskest lausa kümme tabanud Mihkel Kirves oli 21 punktiga üleplatsimeheks, lisaks jäi tema arvele ka 11 lauapalli. Robert Valge viskas pärnakate kasuks 20 punkti.

Kalevi resultatiivseim oli 18 punkti visanud Eric Schmalz, Melsahn Basabe arvele jäi 15 punkti. Vanameister Valmo Kriisa aitas kaaslasi seekord viie punkti ja nelja resultatiivse sööduga.

Seitsme kaotuse kõrval kaheksanda võidu teeninud Pärnu on tabelis seitsmendal kohal, Kalevile oli teisipäevane kaotus 13. ning sellega ollakse viimased.