Arizona võistkonnad jätkasid võidukalt, Kriisalt kahekohaline punktisumma

Kerr Kriisa (keskel)
Kerr Kriisa (keskel) Autor/allikas: SCANPIX/AFP

NCAA kõrgeimas divisjonis Arizona Wildcatsi mees- ja naiskonna eest korvpalli mängivad Kerr Kriisa ja Anna Gret Asi said pühapäeval taas võidurõõmu tunda.

Arizona Wildcatsi meeskond sai võõrsil kirja 96:71 võidu California Golden Bearsi üle, kirjutab Korvpall24.geenius.ee.

Algviisikusse kuulunud Kriisa sai mänguaega 29 minutit, mille jooksul viskas ta 13 punkti (kolmesed 4/9, vabavisked 1/2), hankis ühe lauapalli, andis kolm resultatiivset söötu ja blokeeris ühe vastaste pealeviske.

Arizona Wildcatsi naiskond alistas koduplatsil Colorado Buffaloesi 75:56. Asi sai kohtumises väljakule viimaseks paariks minutiks, kuid ühtegi pealeviset ei teinud. Tema arvele jäi üks pallikaotus ja üks isiklik viga.

Arizona meeskond jätkab kuue võiduga Pac-12 konverentsi liidrina. Kokku on sel hooajal saadud 16 võitu ning kaotatud vaid üks kohtumine. Arizona naiskond asub Pac-12 konverentsis nelja võidu ja kahe kaotusega neljandal kohal.