Real tuli viimase kümne minutiga välja kaheväravalisest kaotusseisust

Eder Militao
Eder Militao Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas oli liidermeeskond Madridi Reali kodus Elche vastu tõsistes raskustes, aga pääses lõpuks 2:2 viigiga.

33. minutil oli Realil võimalus juhtima asuda, aga Karim Benzema lõi penalti üle lati. 42. minutil asusid külalised Lucas Boye tabamusest ette. Teisel poolajal ei suutnud Real kuidagi viigiväravani jõuda ja 76. minutil tähendas Pere Milla tabamus külalistele juba 2:0 eduseisu.

Seda hoida ei suudetud, kuna Real teenis ka teise penalti ja 82. minutil oli Luka Modric meeskonnakaaslasest juba osavam. Reali võiduvärav sündis üleminutitel, kui Eder Militao pealöök maandus samuti Elche puuris.

Kokkuvõttes püsib Real nüüd Elche vastu 23 kohtumist kaotuseta ja liigatabelis säilitati Sevilla ees neljapunktine edu. Andaluusia klubi viigistas päev varem kodus Vigo Celtaga 2:2.

Reali ajalooline real Barcelona suutis samuti kohtumise lõpus pääseda - võõrsilmängus Alavesi lõi 87. minutil ainsa värava Frenkie de Jong ehk tõi klubile kõigi sarjade peale esimese võidu viimase nelja matši jooksul.

Tabeliseis: 1. Madridi Real 50 punkti (22 mängust), 2. Sevilla 46 (22), 3. Real Betis 40 (22), 4. Madridi Atletico 36 (21), 5. Barcelona 35 (21), 6. Real Sociedad 34 (21), 7. Villarreal 32 (22), 8. Rayo Vallecano 31 (21).