TalTech pidi hoolimata Lemberi 23 punktist vastu võtma kaotuse

TalTech/Tradehouse
TalTech/Tradehouse Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Naiste võrkpalli Balti liigas eelviimasel kohal paiknev TalTech/Tradehouse ei suutnud hooaja teist võitu saavutada, jäädes koduväljakul alla koht kõrgemal asuvale Alytaus Prekyba-Paramale.

Pühapäevase kohtumise kahes esimeses geimis tiitlikaitsja TalTech külalistele vastu ei saanud, kui mõlemas geimis koguti võrdselt 16 punkti. Kolmandas geimis hoidis omakorda initsiatiivi TalTech, kes vähendas 25:22 geimivõiduga kaotusseisu minimaalseks. Neljandas geimis olid taaskord paremad leedulannad, võttes 25:19 geimivõiduga 3:1 (25:16, 25:16, 22:25, 25:19) mänguvõidu, vahendab Volley.ee.

Enda hooaja punktirekordi püstitanud ja kolmandas geimis koguni 12 punkti kogunud Dzintra Lember tõi võõrustajatele 23 (+9) ja Cristin Lepp 16 punkti. TalTechi vastuvõtt oli 42 protsenti ja rünnak 32 protsenti, leedulannadel vastavalt 43 protsenti ja 34 protsenti. Blokipunkte märgiti mõlema naiskonna arvele seitse.

Ühe võidu kõrvale 12 kaotuse saanud TalTech/Tradehouse jätkab kolme punktiga 11. kohal, Alytaus Prekyba-Parama on kümne punktiga kümnes.

Toimetaja: Sirli Vaarik