Džeko üleminutite värav tõi tiitlikaitsjale võidu

Edin Džeko
Edin Džeko Autor/allikas: SCANPIX/imago images/Beautiful Sports

Itaalia jalgpalli kõrgliigas vajas tiitlikaitsja Milano Inter Edin Džeko üleminutitel löödud väravat, et alistada 2:1 tulemusega Venezia.

Inter jäi kohtumise 19. minutil kaotusseisu, kui Ethan Ampadu tsenderduse suunas peaga väravasse Thomas Henry. Viigiväravani jõudis Inter viis minutit enne poolajavile, kui Nicolo Barella lõi Venezia väravavahist tagasi lennanud palli väravasse.

Teise poolaja üleminutitel tõi Interile võidu vanameister Edin Džeko, kes lõi Denzel Dumfriesi tsenderdusest tulnud palli Venezia väravasse. Inter hoiab 53 punktiga esikohta, teisel kohal paiknev suurrivaal Milan on viie punkti kaugusel.

Liigatabelis neljandal positsioonil olev Atalanta mängis võõrsil 0:0 viiki Lazioga. Atalanta on viimase nelja mänguga teinud kolm väravateta viiki. Tabelis kolmandal kohal paiknevale Napolile kaotab Atalanta kolme punktiga, lähim jälitaja Torino Juventus on kahe punkti kaugusel.

Milano Inter - Venezia 2:1
Lazio - Atalanta 0:0
Genoa - Udinese 0:0

Toimetaja: Henrik Laever