FIFA väljastas rahvusvahelise litsentsi 18 Eesti kohtunikule

Reelika Turi
Reelika Turi Autor/allikas: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Rahvusvaheline jalgpalliliit (FIFA) väljastas Eesti Jalgpalli Liidu poolt esitatud nimekirja alusel rahvusvahelise litsentsi 18 Eesti kohtunikule. UEFA rahvusvaheliste kohtunike kategooriates tõusid astme võrra kõrgemale Reelika Turi ja Grigori Ošomkov.

Eesti meeskohtunikest said väljakukohtuniku litsentsi Juri Frischer, Joonas Jaanovits ja Kristo Tohver, viimasele väljastati ka videokohtuniku litsents. FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel võistlustel saavad sel aastal abikohtunikena mänge teenindada Silver Kõiv, Sten Klaasen, Aron Härsing, Veiko Mõtsnik, Sander Saga ja Neeme Neemlaid.

Naistest teenisid rahvusvahelise litsentsi väljakukohtunikud Reelika Turi ja Triinu Vaher. Mullu teise kategooriasse kuulunud Turi tõusis tänavu esimese kategooria kohtunikuks. Abikohtuniku litsents väljastati Karolin Kaivojale, Anni Rahulale ja Anni Koppelile.

Saalijalgpallikohtuniku litsents väljastati Grigori Ošomkovile, kes tõusis tänavu saalijalgpalli kohtunike Euroopa kõrgeimasse gruppi ja Jagnar Jakobsonile. Rannajalgpallikohtunikest teenisid litsentsi Ago Kärtmann ja Andrei Karhu.

FIFA litsents väljastatakse üheks kalendriaastaks ja see võimaldab vastavalt oma spetsifikatsioonile teenindada rahvusvahelisi mänge FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel erinevatel võistlustel.

Toimetaja: Sirli Vaarik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: