Dortmund kaotas karikasarjas esiliigaklubile

Dortmund Borussia - St. Pauli
Dortmund Borussia - St. Pauli Autor/allikas: SCANPIX/imago images/RHR-Foto

Saksamaa karikavõistluste kaheksandikfinaalis pidi Dortmundi Borussia võõrsil tunnistama esiliigaklubi St. Pauli 1:2 paremust.

St. Pauli läks kohtumist juba 4. minutil juhtima, kui skoori avas Etienne Amenyido. Mõned minutid enne poolajapausi suurendas kodumeeskonna eduseisu Axel Witseli omavärav.

Teisel poolajal realiseeris Dortmundi eest penalti Erling Braut Haaland, kuid enamaks külalismeeskond suuteline ei olnud ning kohtumine lõppes 2:1 St. Pauli kasuks.

Ainsa Bundesliga klubina pääses teisipäevastest mängudest edasi VfL Bochum, kes oli 1:0 tulemusega parem Mainzist. Teistes kohtumistes sai HSV penaltitega jagu FC Kölnist ning Karlsruher SC alistas 1:0 tulemusega kolmanda liiga klubi 1860 Müncheni.

Toimetaja: Henrik Laever