Algviisikus alustanud Jõesaar ja Bayreuth pidid vastu võtma kaotuse

Janari Jõesaar (21)
Janari Jõesaar (21) Autor/allikas: SCANPIX/imago images/Eibner

Saksamaa korvpalli kõrgliigas sai Janari Jõesaare kodumeeskond Bayreuth pühapäeval tabelisse kaotuse, kui 81:92 (26:25, 22:23, 19:27, 14:17) jäädi võõrsil alla Ulmi Ratiopharmile.

Pikalt vigastuspausilt naasnud Jõesaar alustas kohtumist avaviisikus ja kogus 22,5 minutiga kuus punkti (kahesed 3/3, kolmesed 0/1), viis lauapalli (neist kolm ründelauast), ühe vaheltlõike, kaks pallikaotust ja viis isiklikku viga, vahendab Korvpall24.geenius.ee.

Martynas Sajus oli 17 punkti ja kaheksa lauapalliga Bayreuthi edukaim, Sacar Anim lisas 15 silma ning Terry Allen tõi 11 punkti. Võitjate poolel viskas Jaron Blossomgame 18 punkti ning Semaj Christon kogus 17 silma ja viis korvisöötu.

Bayreuth on seitsme võidu ja üheksa kaotusega liigatabelis kümnendal kohal, Ulm on 11 võidu ja viie kaotusega kolmandal real.

Saksamaa tugevuselt kolmandas liigas ehk Pro B-s alistasid Indrek Sunelik ja Koblenz EPG Baskets laupäeval võõrsil 79:65 Müncheni Bayerni duubelmeeskonna. Sunelik teenis mänguaega 11 minutit ning kogus kaks punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1, vabavisked 0/2), kaks lauapalli, ühe resultatiivse söödu, ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse. Koblenz on oma regioonis tabelis 12 võidu ja kolme kaotusega teisel positsioonil.

Toimetaja: Sirli Vaarik