Hispaania superkarika võitis Madridi Real

Madridi Real võitu tähistamas
Madridi Real võitu tähistamas Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Hispaania jalgpalli superkarika finaalis alistas Madridi Real 2:0 Bilbao Athleticu ning tuli 12. korda Hispaania superkarika võitjaks.

Madridi Real asus mängu juhtima 38. minutil Luka Modrici väravast. 52. minutil realiseeris Karim Benzema VAR-i antud penalti.

Athleticul oli võimalus üks värav tagasi lüüa 89. minutil, kui kohtunik määras neile Madridi mängija Eder Militao käega mängu eest penalti. See neid aga ei päästnud, sest Madridi väravavaht Thibaut Courtois tõrjus Raul Garcia penalti jalaga.

Madrid võitis karika 12. korda. FC Barcelona on karika võitnud rekordilised 13 korda.

Toimetaja: Sirli Vaarik