Viimsi FC Smsraha sai hooaja esimese kaotuse

Sillamäe Alexela - Viimsi FC Smsraha
Sillamäe Alexela - Viimsi FC Smsraha Autor/allikas: Ekraanipilt.

Laupäeval toimunud Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste 10. vooru kohtumistes olid võidukad Tallinna FC Cosmos ja Sillamäe Alexela, kes mõlemad said revanši avaringis saadud kaotuse eest.

Teise ringi avavooru viiest mängust peeti sel nädalavahetusel eri põhjustel vaid kaks.

Üllatus sündis Sillamäel, kus enne vooru tabelis eelviimasel, üheksandal kohal olnud Alexela võõrustas kõik senipeetud üheksa mängu võitnud tiitlikaitsjat Viimsi FC Smsraha, kellele avaringis kaotati 3:7. Mäng värskete meretuulte linnas oli tasavägine ja avapoolaja 4:3 võitnud Smsraha juhtis teisel poolajal 5:3 ja 6:4. Väljakuperemehed tegid aga tugeva lõpuspurdi, lüües viimastel minutitel kolm vastuseta jäänud väravat, kusjuures võiduvärav löödi 12 sekundit enne lõpusireeni 10 meetri karistuslöögist.

Võitjate kasuks lõid kaks väravat uuest aastast meeskonnaga liitunud Ukraina leegionärid Juri Kidanov ja Igor Dmitrijev. Kaotajatest sai duubliga hakkama Ervin Stüf ning ühe värava lööjate seas oli ka Viimsi väravavaht Mark Boskin.

Kaotusest hoolimata on Viimsi meeskond tabelis 27 punktiga kindel liider. Alexelat tõstis võit tabelis üheksandalt kohalt jagama 6.-7. kohta Rummu Dünamoga, mõlemal on 10 punkti. Dünamo kaotas laupäeval 2:5 (0:3) Tallinna FC Cosmosele, kel nüüd koos 15 punkti, millega kerkiti tabelis ühe koha võrra neljandaks. Kolm väravat lõi Denis Vnukov. Avaringis oli Dünamo Cosmosest jagu saanud 4:2.

11. vooru mängud on kavas 21. ja 22. jaanuaril.