McTominay värav tõi Manchester Unitedile napi võidu

Scott McTominay (punases)
Scott McTominay (punases) Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Inglismaa jalgpalli FA karikasarja kolmanda ringi kohtumises alistas Manchester United koduväljakul Aston Villa 1:0.

Mängu ainus värav sündis 8. minutil, kui Fredi tsenderdusest tulnud palli suunas peaga väravasse Scott McTominay. Teisel poolajal lõi Aston Villa kaks väravat, kuid mõlemal korral jäi külalismeeskond VAR-i tõttu väravast ilma.

Kohtumisest jäi eemale Cristiano Ronaldo, keda peatreeneri Ralf Rangnicku sõnul vaevas puusavigastus.

Karikasarja järgmises ringis mängib United koduväljakul esiliigas palliva Middlesbrough'ga.

Toimetaja: Henrik Laever