Hea mängu teinud Teder aitas oma kodutiimi võiduni

Johanna Eliise Teder (number 21)
Johanna Eliise Teder (number 21) Autor/allikas: Washington State Women's Hoops Facebook

USA-s NCAA ülikoolikorvpalli kõrgeimas divisjonis oli vana-aastaõhtul võistlustules Johanna Eliise Teder, kes aitas oma kodutiimi Washington State Cougarsi 69:42 võiduni California Golden Bearsi üle.

46-protsendilist visketabavust näidanud Washington State haaras ohjad juba avaveerandil, mis võideti 18:6. Poolajaks oldi ees 38:14 ning kolmanda veerandi järel 50:32, vahendab Korvpall24.geenius.ee.

Algviisikusse kuulunud Teder viibis väljakul 25 minutit ja viskas selle aja jooksul kümme punkti (kahesed 3/4, kolmesed 1/3, vabavisked 1/2), olles üks kolmest Washington State'i mängijast, kes jõudis kahekohalise punktisummani. Lisaks kogunes Tederi arvele neli lauapalli, kolm resultatiivset söötu, kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Võitjate parim oli Charlisse Leger-Walker 22 punktiga, Tara Wallack lisas 12 silma.

Washington State'i jaoks oli tegemist hooaja esimese Pac-12 konverentsi mänguga, kokku on tänavu võidetud üheksa ja kaotatud kolm kohtumist.

Loe pikemalt portaalist Korvpall24.geenius.ee.

Toimetaja: Sirli Vaarik