Barcelona ei suutnud kümnemehelist Sevillat võita

Sevilla - Barcelona
Sevilla - Barcelona Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Hispaania jalgpalli kõrgliiga kohtumine Barcelona ja Sevilla vahel lõppes 1:1 viigiga.

Sevilla läks kohtumist 32. minutil juhtima, kui nurgalöögist tulnud palli saatis väravavõrku Papu Gomez. Kodumeeskonna eduseis pikalt ei püsinud, sest vahetult enne poolajavile viigistas seisu Barcelona kaitsja Ronald Araujo.

64. minutil teenis punase kaardi Jules Kounde ja Sevilla pidi ülejäänud kohtumise mängima arvulises vähemuses. Kodumeeskonna õnneks ei suutnud Barcelona ühemehelist ülekaalu ära kasutada ning kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Sevilla on 18. vooru järel 38 punktiga teisel kohal ning jääb esikohal olevast Madridi Realist viie punkti kaugusele. Barcelona hoiab 28 punktiga seitsmendat kohta.

Õhtu teises kohtumises teenis Villareal kindla 5:2 võidu Deportivo Alavesi üle. Gerard Moreno ja Boulaye Dia lõid mõlemad kaks väravat, ühe tabamuse skooris Yeremi Pino.

Villareal tõusis liigatabelis 25 punktiga üheksandale kohale, Deportivo Alaves on 15 punktiga 18. kohal.

Toimetaja: Henrik Laever