Eesti naiste kurlingukoondis sai OM-valikturniiril kaks kaotust

Eesti kurlingunaiskond
Eesti kurlingunaiskond Autor/allikas: Maailma Kurlingu Föderatsioon

Eesti naiste kurlingukoondis kapten Liisa Turmanni juhtimisel teenis Hollandis Leeuwardenis toimuval olümpia valikturniiril pühapäeva pärastlõunal ja esmaspäeva hommikul kaotused.

Pühapäeval jäi Eesti alla Läti naiskonnale 6:8. Vastasseis kulges tasavägiselt, aga viimast vooru alustati lõunanaabrite 7:6 eduseisust. Lätil oli aga kasutada viimase kivi eelis, mis tõigi neile võidu.

Esmaspäeval oli Eesti vastamisi Itaaliaga ja kaotas kindlamalt 2:6. Kui kolme vooru järel oli seis viigis, siis järgnevas kolmes voorus röövisid itaallannad eestlaste punktid ja Eesti jäi taha 1:6. Seitsmendas võeti üks tagasi, aga kaheksas lõppes 0:0 ja kahte viimast vooru ei mängitud.

Kahes esimeses vastasseisus oli Eesti saanud napid võidud: kõigepealt alistati Türgi 12:11 ja seejärel Tšehhi 6:5. Esmaspäeval eestlannad rohkem jääle ei tule, teisipäeval on vastaseks Lõuna-Korea.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: