Norwich mängis Newcastle Unitediga viiki

Teemu Pukki
Teemu Pukki Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas aitas soomlane Teemu Pukki oma koduklubil Norwich Cityl Newcastle Unitediga 1:1 viiki mängida.

Juba üheksandal mänguminutil jäi Newcastle ühe mehega vähemusse, kui Ciaran Clark tõmbas Pukki pikali maha ning teenis punase kaardi.

61. minutil sai Newcastle penalti, mille realiseeris Callum Wilson. 79. minutil aga Pukki viigistas ning mäng lõppes 1:1 viigiga.

Norwich on nüüd liigatabelis kümne punktiga 18. kohal, Newcastle on seitsme punktiga viimane ehk 20.

Teises Inglismaal toimunud mängus võitis Leeds United lisaajal antud penaltist 1:0 Crystal Palace'it. Penalti realseeris Raphinha.

Toimetaja: Sirli Vaarik