NHL: Predators alistas suureskoorilises mängus Blue Jacketsi

Filip Forsberg
Filip Forsberg Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jäähokiliigas NHL alistas Nashville Predators 6:0 külalismeeskonna Columbus Blue Jacketsi.

Predatorsi Filip Forsberg viskas neli väravat ning Mikael Granlund andis neli resultatiivset söötu. Hooaja jooksul on Granlund andnud juba 20 resultatiivset söötu. Jakov Trenin ja Nick Cousins lisasid Predatorsi kasuks ühe värava. Väravavaht Juuse Saros tegi 27 tõrjet. Blue Jackets vahetas algkoosseisus alustanud väravavaht Elvis Merzlikinsi peale kolme sisse lastud väravat välja. Vahetusest sekkunud soomlasest väravavaht Joonas Korpisalo tõrjust 28 viskest 25.

Florida Panthers võitis põnevuslahingus Washington Capitalsi 5:4. Panthers jäi teise perioodi lõpuks 1:4 kaotusseisu, kuid Ryan Lomborgi, Eetu Luostarineni, Sam Bennetti ja Sam Reinharti väravad aitasid Panthersil peatada nende kahemängulise kaotusteseeria. Esimese perioodi värava lõi nende eest Joe Thornton. Neljast mängust esimese kaotuse saanud Capitalsi eest skoorisid Connor McMichael, Beck Malenstyn, Lars Eller ja Nick Jensen. Väravavaht Ilja Samsonov tegi 45 tõrjet.

Detroit Red Wings võttis 2:1 võidu Boston Bruinsi üle. Red Wingsi võiduvärava viskas Marc Staal. Red Wingsi, kes võitis pärast neljamängulist kaotusteseeriat kolmanda mängu järjest, esimese värava viskas Filip Zadina. Väravavaht Alex Nedeljkovic tegi 41 tõrjet. Bruinsi ainsa värava viskas David Pastrnak, kelle jaoks tähistas see tema hooaja kaheksandat väravat.

Boston – Detroit 1:2
Florida – Washington 5:4
New Jersey – San Jose 2:5
Minnesota – Arizona 5:2
Nashville – Columbus 6:0
St. Louis – Tampa Bay 4:3
Dallas – Carolina 4:1
Los Angeles – Anaheim 4:5