NHL-is selgus võitja alles karistusvisete seitsmendas voorus

Mikael Backlund
Mikael Backlund Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähokiliigas NHL sai Clagary Flames kodujääl 2:1 jagu Pittsburgh Penguinsist, võitja selgitati karistusvisetes.

Calgary asus teisel perioodil kohtumist Milan Lucici väravast juhtima, kuid viimasel kolmandikul viigistas Jake Guentzel seisu. Lisaajal väravaid ei visatud ning võitja selgitati karistusvisetes. Esimeses kahes voorus ei tabanud kumbki meeskond, kolmandas voorus oli Calgary poolelt täpne Johnny Gaudreau ja Pittsburghi poolelt vastas tabamusega Kris Letang. Järgmises kolmes voorus ei saanud keegi karistusviset väravasse, kuni lõpuks seitsmendas voorus skooris Mikael Backlund ning seejärel tõrjus Flamesi väravavaht Jacob Markström Brock McGinni karistusviske, kindlustades Calgaryle võidu.

See oli Flamesile sel hooajal esimene võit karistusvisetes, ühtekokku on neil kirjas 13 võitu ja üheksa kaotust, millega ollakse läänekonverentsis esikohal.

Buffalo – Seattle 4:7
Winnipeg – Arizona 0:1
Montreal – Vancouver 1:2
Calgary – Pittsburgh 2:1 kv.