Madridi Real tõusis Euroliiga liidriks

Madridi Real
Madridi Real Autor/allikas: euroleague.net

Korvpalli Euroliigas sai Madridi Real oma viienda järjestikuse võidu, kui võõrsil alistati Baskonia 88:60. Võiduga tõusis Real kümne võidu ja kahe kaotusega liigatabelit juhtima.

Reali kasuks tõi Fabien Causeur 13 punkti, Walter Tavares ja Thomas Heurtel lisasid mõlemad 12 punkti. Baskonia eest viskasid Steven Enoch ja Simone Fontecchio 14 punkti.

Moskva CSKA alistas neljapäeval kodus Müncheni Bayerni 77:74. CSKA oli peaaegu kogu kohtumise kaotusseisus, kuid viimase veerandi lõpus suudeti kaks vajalikku korvi visata, mis tõid ka võidu. Võitjate kasuks viskas Will Clyburn 17 punkti. Bayerni parim oli 28 punktiga Darrun Hilliard.

Anadolu Efes võitis hooaja esimeses Istanbuli derbis Fenerbahcet 89:84. Anadolu Efesi eest tegi Shane Larkin oma hooaja parima tulemuse visates 25 punkti ja andes seitse resultatiivset söötu. Fenerbahce eest, kes sai oma neljanda järjestikuse kaotuse, viskas Marial Shayok 18 punkti.

Berliini Alba võttis kodus 91:86 võidu Tel Avivi Maccabi üle. Mängu algus oli üsna tasavägine, kuid poolajale mindi juba Alba 45:35 eduseisus. Võitjate parim oli Marcus Eriksson 19 punktiga, Christ Koumadje lisas 12 ja Maodo Lo 11 punkti. Maccabi Scottie Wilbekin viskas 22 punkti.

Toimetaja: Sirli Vaarik