Eesti koondise järgmine vastane alustas pärast alguse ehmatust võiduga

Iisraeli korvpallikoondis
Iisraeli korvpallikoondis Autor/allikas: FIBA.com

Korvpalli MM-valikturniiri Eesti alagrupi esimeses neljapäevases kohtumises sai Iisrael kodus jagu Poola võistkonnast 69:61 (12:21, 19:6, 18:12, 20:22).

Iisraeli mäng algas kohutavalt, sest juba avaveerandil asus Poola juhtima 15:2, 19:4 ja 21:6. Teisel perioodil tuli Iisrael tasapisi mängu tagasi ja läks poolajaks juba nelja silmaga juhtima.

Kolmas ja neljas veerandaeg möödusid pigem Iisraeli dikteerimisel ja viimasel perioodil juhiti vahepeal isegi tosina punktiga (61:49). Lõpuks võideti 69:61.

11 punkti visanud Jake Cohen ja Gal Mekel olid Iisraeli parimad. Poola kasuks tõi Michal Kolenda 16 ja Aleksander Balcerowski 11 silma.

Neljapäeval Saksamaaga mängib Eesti koondis võõrustab Iisraeli juba sel pühapäeval.