Westbrooki kolmikduubel Jamesita Lakersit ei päästnud

New York Knicks - Los Angeles Lakers
New York Knicks - Los Angeles Lakers Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA on Los Angeles Lakers viimasest viiest mängust kaotanud neli, teisipäeval jäädi 100:106 alla New York Knicksile.

Knicks haaras juba avaveerandil 36:15 edu ja läks enne poolaega juhtima 25 punktiga, aga Lakers tegi 19:2 spurdi ja tuli mängu tagasi. Viimasel veerandajal jõudis külalismeeskond veel ühe punkti kaugusele, aga Knicks suutis mängu lõpuni edu säilitada.

Kuus kaugviset tabanud Evan Fournier viskas kaheksa kaotuse kõrvale kümnenda võidu saanud Knicksi kasuks 26 punkti, üleplatsimeheks oli Lakersi eest 31 punkti, 13 lauapalli ja kümme korvisöötu kogunud Russell Westbrook. Los Angelese meeskond on läänekonverentsis üheksa võidu ja kümne kaotusega üheksandal kohal.

Los Angeles Clippers oli veel neli sekundit enne normaalaja lõppu Dallas Mavericksi vastu viiepunktises kaotusseisus, kuid Reggie Jacksoni ja Paul George'i tabavad kaugvisked viisid kohtumise lisaajale. Seal suutis Clippers visata vaid ühe punkti ning Dallas teenis 112:104 võidu, lõpetades nõnda kolmemänguliseks veninud kaotusseeria.

Kõik kümme vabaviset tabanud Kristaps Porzingis viskas Dallase kasuks 30 punkti, Luka Doncici arvele jäi 26 punkti, üheksa resultatiivset söötu ja üheksa lauapalli. Jackson viskas 31 punkti ja korjas kümme lauapalli.

Idakonverentsi teine meeskond Miami Heat alustas Detroit Pistonsi vastu viimast veerandaega üheksapunktises kaotusseisus, aga võitis kohtumise 100:92. Taas oli Miami resultatiivseim pingilt alustanud Tyler Herro, kelle arvele kogunes 31 punkti ja kaheksa lauapalli.

Portland Trail Blazers teenis üheksanda järjestikuse koduvõidu, alistades Denver Nuggetsi 119:100. CJ McCollum ja Damian Lillard tabasid mõlemad viis kaugviset, McCollumi arvele jäi 32 ja Lillardi kontole kogunes 25 punkti.