Roobata mänginud Severstal teenis järjekordse võidu

Tšerepovetsi Severstal
Tšerepovetsi Severstal Autor/allikas: SCANPIX/Gavriil Grigorov/TASS

Eesti jäähokikoondise kapteni Robert Rooba koduklubi Tšerepovetsi Severstal alistas KHL-is 2:1 tulemusega Podolski Vitjazi.

Vitjaz läks kohtumist esimesel perioodil juhtima, kui värava viskas ääreründaja Niko Ojamäki. Severstal viigistas kohtumise kolmanda perioodi lõpus, kui hooaja kolmanda värava viskas Ivan Jemets.

Normaal- ja lisaajal rohkem väravaid ei visatud ning kohtumine läks karistusvisetele. Severstal võitis karistusvisked 3:1 ning kokkuvõttes kohtumise 2:1 tulemusega.

Eesti jäähokikoondise kapten Robert Rooba ei teinud vigastuse tõttu kohtumist kaasa.

Severstal on 30 kohtumisest võitnud 18 ja hoiab KHL-i läänekonverentsis neljandat kohta. Podolsk on 31 kohtumisest võitnud ainult seitse ning on läänekonverentsis viimasel ehk 12. kohal.

Toimetaja: Henrik Laever