Eesti kurlingumeeskond avas EM-il võiduarve

Kurling
Kurling Autor/allikas: Maailma Curlingu Föderatsioon

Norras toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel saavutas Eesti kurlingumeeskond esimese 9:2 võidu Ungari esinduse üle.

Eesti kurlingumeeskond võistleb B-divisionis ning esmaspäeval kohtuvad eestlased Belgia ja Venemaa esindustega.

Eesti kurlingumeeskonnas mängivad kapten Eduard Veltsman, Konstantin Dotsenko, Igor Dzendzeljuk, Janis Kiziridi ja Mihhail Vlassov. Meeskonna treenerid on Derek Brown ja Vladimir Jakovlev.

Eesti naiskond Liisa Turmanni juhtimisel mängib Euroopa meistrivõistluste tugevaimas A-divisionis ning jätkab hetkel võitudeta. Neljast peetud kohtumisest on eestlannadel kirjas neli kaotust. Esmaspäeva hommikul pidid eestlannad tunnistama Tšehhi 7:5 paremust. Saatuslikuks sai Eesti naiskonnale ebaõnnestunud esimene voor, kui vastasele anti viis punkti, mida mängu jooksul ei õnnestunud tagasi võita.

Esmaspäeva pärastlõunal kohtub Eesti kurlingunaiskond turniiri ühe tugevaima Šotimaa esindusega.

Eesti naiskonna koosseisus mängivad Euroopa meistrivõistlustel kapten Liisa Turmann, Kerli Laidsalu, Heili Grossmann, Erika Tuvike ja Karoliine Kaare. Võistkonna treener on Derek Brown.

Euroopa meistrivõistlustel kurlingus osaleb kokku 46 võistkonda, neist 26 meeste ja 20 naiste arvestuses. Uued Euroopa meistrid kurlingus selguvad 27. novembril. Le Gruyere AOP Euroopa kurlingu meistrivõistlused on Rahvusvahelise Kurlingu Föderatsiooni (WCF) kalendris suurima osavõtjate arvuga tiitlivõistlus.

Toimetaja: Sirli Vaarik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: