Napoli pikk võiduseeria katkes

Milano Inter
Milano Inter Autor/allikas: SCANPIX/AP

Itaalia Kõrgliigas lõpetas Milano Inter Napoli kaotusteta hooaja, võttes pühapäeval 3:2 võidu.

Napoli läks küll 17. minutil Piotr Zielinski tabamusest juhtima, kuid Inter viigistas kaheksa minutit hiljem Hakan Calhanoglu penaltist. Vahetult enne esimese poolaja lõppu lõi Ivan Perisic Interi teise värava ning poolajale mindi 2:1 eduseisus. 61. minutil lõi Lautaro Martinez Interi kolmanda värava. Kuigi Dries Mertens proovis veel 79. minutil Napolit päästa ja lõi seisuks 3:2, ei suutnud nad enamat ja pidid vastu võtma oma esimese kaotuse sel hooajal.

Napoli jätkab kaotusest hoolimata 32 punktiga liigatabelis esikohal, teine on sama palju punkte kogunud AC Milan. Inter kaotab liidritele nelja punktiga ja asub kolmandal real.

Sassuolo – Cagliari 2:2
Salernitana – Sampdoria 0:2
Bologna – Venezia 0:1
Inter – Napoli 3:2
Genoa – AS Roma 0:2

Toimetaja: Sirli Vaarik