Pärnu sai viimaks Tammekast jagu

Pärnu Vaprus
Pärnu Vaprus Autor/allikas: Pärnu JK Vaprus/Facebook

Jalgpalli Premium liiga väljalangemisgrupi viimases kohtumises sai Pärnu JK Vaprus võõrsil jagu suuresti varumeestega mänginud Tartu JK Tammekast 3:2.

Magnus Villota omavärav viis tartlased kolmandal minutil juhtima, aga juba seitsmendal minutil suutis Anton Krutogolov viigistada.

Teisel poolajal viis Henri Hanson külalised 62. minutil ette, 82. minutil Aleksandr Kuhharev viigistas, aga Krutogolovi 87. minuti tabamus tähendas Pärnule kolme punkti.

Tegemist oli Pärnu esimese võiduga Tammeka üle Premium liigas.

Kohtade jaotamisel tulemus midagi ei muutnud: seitsmendana lõpetab hooaja FC Kuressaare (34 punkti), kaheksandana Viljandi JK Tulevik (30), üheksandana Tartu JK Tammeka (25) ja kümnendana Pärnu JK Vaprus (18), kes langeb tulevaks hooajaks astme võrra madalamale.