Mets toodi lõpuminutitel CSKA võitu kindlustama

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Välismaal mängivate Eesti jalgpallurite koduklubid laupäeval kaotusekibedust tunnistama ei pidanud.

Karol Mets ja Sofia CSKA kindlustasid oma kohta tiitliheitluses, kui alistasid Bulgaaria kõrgliigas seitsmendal kohal asetseva Arda 2:1, vahendab Soccernet.ee. Eestlasest keskkaitsja alustas mängu vahetuspingilt ning toodi 89. minutil platsile kaitseliini kindlustama, tema sekkumise ajaks olid kõik väravad juba löödud.

CSKA-l on 12 vooru järel koos 29 punkti, liidrile Ludogoretsile kaotatakse nelja punktiga.

Vladislav Kreida leivaisa Helsingborg haaras Rootsi esiliiga kohtumises Örgryte vastu juhtohjad juba mängu avaminutil, kui 1:0 juhtima mindi, kuid 20 minutit enne mängu lõppu lubati vastasel viigistada. Helsingborg jätkab üks voor enne liigahooaja lõppu tabelis kolmandal ehk üleminekumängudele pääsemise tagaval kohal, kuid vaid kahe punkti kaugusel selja taga hingab neile kuklasse Norrby. Kreida mängis laupäeval kaasa viimase pooltunni.