Wizardsi tugev lõpuspurt lõpetas Heati võiduseeria

Washington Wizardsi tagamängija Bradley Beal (palliga)
Washington Wizardsi tagamängija Bradley Beal (palliga) Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA lõpetas Washington Wizards 103:100 võiduga Miami Heati neljamängulise võiduseeria.

Kaks päeva varem Miamile 15 punktiga kaotanud Washington oli ka laupäeval kolmandal veerandajal 16-punktises kaotusseisus ning alustas mängu viimast viit minutit 84:94 kaotusseisus, ent tegi otsustavatel hetkedel 15:2 vahespurdi.

Bradley Beal viskas Washingtoni kasuks 21 punkti ning jagas üheksa korvisöötu, Miami resultatiivseim oli 29 punkti visanud Jimmy Butler.

Giannis Antetokounmpo viskas Milwaukee Bucksi 117:108 võidumängus Orlando Magicu üle 32 punkti ja noppis 20 lauapalli, Bobby Portis toetas teda 24 silmaga.

Läänekonverentsis jätkab heas hoos kolmanda järjestikuse võidu saanud Utah Jazz, kes oli laupäeval 123:105 üle Sacramento Kingsist. Rudy Gobert panustas võitu 21 punkti ja 14 lauapalliga, Donovan Mitchell kogus üleplatsimehena 26 punkti.