Žalgiris sai Euroliigas oma teise võidu

Kaunase Žalgiris
Kaunase Žalgiris Autor/allikas: euroleague.net

Kaunase Žalgiris sai oma teise järjestikuse võidu, kui kodus võideti Fenerbahcet 86:75.

Pärast tasavägist esimest veerandaega, sai Žalgiris järk-järgult väikse edumaa. Teise poolaja alguses oli vahe juba 15 punkti, kuid Fenerbahce ei andnud alla ja suutis vahe vähendada kahe punktini. Neljandal veerandajal näitas aga Žalgiris võimu ja võttis 86:76 võidu. Žalgirise parimana viskas endine Fenerbahce mängija Edgaras Ulanovas 18 punkti. Fenerbahce eest viskas Nando De Colo 17 punkti.

Pireuse Olympiakos võttis vägeva esimese veerandajaga võidu Tel Avivi Maccabi üle 90:73. Olympiakos võitis esimese veerandaja 35:8. Võitjate eest viskas Kostas Sloukas 18 ja Tyler Dorsey 17 punkti. Maccabi on kaotanud nüüd kaks mängu järjest. Nende parimana viskas James Nunnally 14 punkti.

Kaasani Unics võttis oma kolmanda järjestikuse võidu, kui kodus alistati 85:71 Berliini Alba. Unicsi Mario Hezonja viskas 22 punkti ja võttis seitse lauapalli, Lorenzo Brown lisas 21 punkti. Alba eest viskas Christ Koumadje 12 punkti ja võttis 12 lauapalli. Unics tõusis liigatabelis kaheksandale kohale.

Peterburi Zenit alistas tasavägises mängus Milano 74:70. Mõlemal meeskonnal on nüüd kaheksa võitu ja kolm kaotust, millega jagatakse liigatabelis kolmandat ja neljandat kohta. Zeniti kasuks tõi Jordan Mickey 17 ja Jordan Loyd 13 punkti. Milani poolelt oli arim 20 punktiga Sergio Rodriguez.

Villeurbanne'i ASVEL – Barcelona 60:80
Baskonia – Moskva CSKA 74:80
Olympiakos – Tel Avivi Maccabi 90:73
Kaunase Žalgiris – Fenerbahce 86:75
Peterburi Zenit – Olimpia Milano 74:70
Anadolu Efes – Monaco 98:77
Kaasani Unics – Berliini Alba 85:71

Toimetaja: Sirli Vaarik