Narva United FC - FC Jõgeva Wolves
Narva United FC - FC Jõgeva Wolves Autor/allikas: Kirill Jakušev

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga neljandas võõrus said tabelisse kolmanda võidu kodusaalis mänginud meeskonnad.

Vooru avakohtumises sõitis Narva United FC meeskonnale külla FC Jõgeva Wolves ja juba mängu üheksandal sekundil tegid väljakuperemehed skoori. 4:2 lõppenud avapoolaja järel löödi pärast kohtunike lubavat vilet teisel poolajal värav veelgi kiiremini, kui narvakas andis väravasöödu otse keskjoonelt.

Narva United FC võitis kohtumise 8:2 ja sai tabelisse ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidu. Jõgeva meeskond on oma esimesel meistriliiga hooajal kaotanud seni kõik kohtumised.

Kolm väravat lõi Stanislav Bõstrov, kaks väravat lõid võitjatest Sergei Fedorov ja German-Guri Tsvibelberg ning kaotajatest Ralf Mahlakas. Narva meeskonnast eemaldati esimesel poolajal kaks kollast kaarti saanud Dmytro Kalininskyy.

Vooru teises kohtumises alistas Tartu Ravens Futsal Lähtel 5:3 (4:0) JK Kohila. Võitjatest lõi koguni neli väravat Temari Nuuma, kõik kolm kaotajate väravat lõi Jaan-Kristjan Kaalma.

Ravens Futsal on saanud kolm võidu ja ühe kaotuse ning JK Kohilal on üks võit ja kolm kaotust.

Kolm mängu peetakse laupäeval ja nendes on vastamisi Sillamäe Alexela - Rummu Dünamo, Rõuge Saunamaa - NPM Silmet FC Sillamäe ja Viimsi FC Smsraha - Tallinna FC Cosmos.