Barcelona alistas CSKA ja tõusis Euroliiga liidriks

Nikola Mirotic
Nikola Mirotic Autor/allikas: euroleague.net

Korvpalli Euroliigas alistas tasavägises kohtumises FC Barcelona Moskva CSKA 81:73.

Barcelona kasuks tõi Nikola Mirotic 21, Brandon Davies 14 ja Kyle Kurcic 13 punkti. CSKA parim oli 21 punktiga Johannes Voigtmann. CSKA läks kolmanda veerandaja lõpus 60:51 juhtima, kuid neljanda veerandaja võitis Barcelona 30:13. Barcelona tõusis selle võiduga liigatabeli liidriks.

Peterburi Zenit sai oma neljanda järjestikuse võidu, kui alistas kolmapäeval Berliini Alba 75:66. Võitjate kasuks tõi Jordan Loyd 25, Jordan Mickey 12 ja Conner Frankamp 10 punkti. Alba parimana viskas Marcus Eriksson 20 punkti.

Kaasani Unics alistas 97:71 Milani, kes sai selle hooaja teise kaotuse. Unics on võitnud viimasest viiest mängust neli. Unics saavutas juba teisel veerandajal 14-punktilise edu ning kolmandal veerandajal olid nad juba ees 22 punktiga. Isaiah Canaan viskas võitjate eest 22 punkti, neist kuus kolmepunktiviset. OJ Mayo lisas 20 ja John Brown 19 punkti.

Istanbuli Anadolu Efens sai oma teise järjestikuse võidu sel hooajal, kui kodus alistati 88:69 Pireuse Olympiakos . Anadolu Efesi Rodrigue Beaubois tegi karjääri parima mängu ja viskas 29 punkti. Vasiljie Micic lisas 19 punkti.

Tel Avivi Maccabi võitis tasavägises heitluses AS Monacot 95:84. Maccabi Scottie Wilbekin viskas karjääri kõrgeima skoori, kui tõi meeskonnale 37 punkti. Neljanda veerandaja alguses juhtis Monaco 69:67, kuid siis Maccabi kogus ennast ja võttis lõpuks siiski võidu. Maccabi eest viskasid James Nunnally 16, Ante Zizic 14 ja Jalen Reynolds 10 punkti. Monaco parimana viskas Donta Hall 18 punkti ja võttis üheksa lauapalli.

Toimetaja: Sirli Vaarik