NHL: Columbus Blue Jackets ja Tampa Bay Lightning olid võidukad

Columbus Blue Jackets
Columbus Blue Jackets Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Jäähokiliigas NHL peeti esmaspäeva öösel vaid kaks kohtumist. Columbus Blue Jackets võitis 5:3 Detroit Red Wingsi. Tampa Bay Lightning alistas New York Islandersi 4:1.

Columbus Blue Jacketsi ja Detroit Red Wingsi mängus läks Detroit esimesel perioodil Dylan Larkini värvast juhtima. See oli Larkini seitsmes värav sel hooajal. Teisel perioodil viskas Michael Rasmussen Detroiti teise värava, kuid perioodi lõpus suutis Blue Jackets Boone Jenneri ja Adam Boqvisti väravatest viigistada.

Kolmandal perioodil lõi Detroiti Lucas Raymond värava, mis viis nad 3:2 juhtima. 19-aastane mängumees andis ka ühe resultatiivse söödu. Siiski suutis Blue Jackets kolmanda perioodi lõpus kolm väravat visata ja mängu 5:2 võita.

Tampa Bay Lightningu ja New York Islandersi mängus oli Lightning selgelt Islandersist üle. Esimese perioodi avavärava viskas küll Islandersi Mathew Barzal, kuid see jäi ka nende ainsaks väravaks kohtumises. Lightningu väravad lõid Anthony Cirelli, Brayden Point, Mathieu Joseph ja Steven Stamkos.

Columbus - Detroit 5:3
Tampa Bay - NY Islanders 4:1

Toimetaja: Sirli Vaarik